sertification-img

 

Підготовка медичних і оздоровчих закладів до акредитації

Акредитація — це експертна оцінка організації, яка використовується для того, щоб точно оцінити рівень її функціонування по відношенню до встановлених нормативів і визначити шляхи безперервного вдосконалення якості послуг. Акредитація є найважливішою умовою якості послуг та безпеки пацієнта. Медична установа, що не має відповідної акредитації, викликає підозри, незважаючи на те, що вона може мати весь набір дозвільних документів, починаючи від державної реєстрації та закінчуючи ліцензією на медичну практику.

Акредитація медичних установ є обов’язковою нормою для всіх установ системи охорони здоров’я, незалежно від форми власності.

Перша акредитація медичної установи проводиться не пізніше, ніж через 2 роки від початку здійснення діяльності. Потім, акредитація проводиться по закінченню дії акредитаційного сертифікату, як правило, через кожні 3 роки. На практиці функціонування медичної установи зазвичай підтверджується статистичними звітами ф. 20, які здаються за підсумками кожного року роботи.

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 15 липня 1997 року № 765 “Про затвердження Порядку державної акредитації закладу охорони здоров’я” для проходження акредитації медична установа подає документи акредитаційної комісії, котра в двомісячний термін розглядає подані документи і формує експертні групи для оцінки відповідності закладу стандартам акредитації.

Ми надаємо допомогу в підготовці та розробці документів до акредитації медичного та оздоровчого закладу, проводимо навчання персоналу перед акредитацією та надаємо супровід при роботі акредитаційної комісії під час перевірки підприємства. Наші професійні консультації, аудит і розробка пакету необхідних документів з урахуванням напрямку діяльності медичної практики допоможуть отримати «вищу» або «першу» акредитаційну категорію.

sert3
sert4
СЕМІНАРИ ЗА ТЕМОЮ