First-Aid-Workshop

Перша медична допомога і базова реанімація

 

Програми базової підтримки життя і першої допомоги розроблені Американською асоціацією кардиологів і Європейською радою з реанімації в 70-х роках минулого минулого століття, переглядаються кожні п’ять років, і набули широкого поширення в обов’язкових та добровільних освітніх програмах.
Найвища ефективність реанімаційних заходів досягається в перші хвилини після зупинки серця. Відсутність допомоги протягом 6 хвилин зменшує шанси вижити на 100%!

Раптова смерть або нещасний випадок не вибирають ні місця, ні часу. Це може статися в будь-який момент – як у молодого, так і у літньої людини. Європейська статистика говорить про 700 000 раптових зупинок кровообігу в рік. У практиці розвинених країн, закон зобов’язує вміти проводити початкову реанімацію більшу частину населення: всіх водіїв транспортних засобів, педагогічних працівників, поліцейських, рятувальників, працівників готелів, людей, які працюють в спортивних і оздоровчих центрах.

Якщо ви не впевнені, що ваш персонал і колеги не в змозі надати допомогу людині, що знаходиться поруч, гарантувати безпеку вашим клієнтам – реєструйтеся на курси «Базової реанімації» та «Першої медичної допомоги».
Під час навчання на професійних манекенах, відпрацьовується послідовність і техніка реанімаційних дій дорослих і дітей. Знати, як розпізнати інсульт або інфаркт, як допомогти при переломі або опіку, що робити з людиною без свідомості тощо.

Наші програми призначені, в першу чергу, для співробітників, що працюють в готельному, ресторанному бізнесі, в сферах надання послуг. Для осіб, які працюють в місцях великого скупчення людей. Ці навички не будуть зайвими ні для кого, тому що кожен з нас може опинитися поруч з людиною, з яким зможе врятувати життя завдяки отриманим знанням.

Як проходить навчання?

Крім теорії, наші фахівці приділяють особливу увагу закріпленню практичних навичок. Адже впевненість з’являється тільки тоді, коли ви зробили щось самі кілька разів. Проходить перший страх, і ви готові працювати в умовах жорсткого стресу. Моделюються реальні ситуації саме для того, щоб отримані знання і практичні навички застосовувалися в життя. Це не тільки стимулює навчання, але і дозволяє набути впевненості дій в стресовій ситуації.

Робота побудована так, щоб весь курс людина проходила за один день. Це висуває серйозні вимоги і до учасників, і до викладачів. Для досягнення стійких практичних навичок число учнів строго обмежена. Кожен інструктор має вищу медичну освіту і працює лікарем.

Успішно закінчивши курс, колектив вашої фірми отримує сертифікат — як доказ медичної безпеки для ваших клієнтів.

Запевняємо, що працівники, які пройшли навчання зможуть надавати першу допомогу, що дозволить хворій або потерпілій людині вижити!